Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ A6 C6] Gluche stuki podczas hamowania na dziurach

Zawieszenie
ODPOWIEDZ
olgierd92 [usunięty]

[ A6 C6] Gluche stuki podczas hamowania na dziurach

Post autor: olgierd92 [usunięty] » 26 maja 2011, 18:05

Witam,

podczas hamowania/zwalniania na dziurach dochodzi do gluchego stukania z okolic przedniego prawego kola. Jesli jade przez nierownosci bez wcisnietego hamulaca wszystko jest ok. Wymienilem juz laczniki stabilizatora oraz gorny przedni wahacz (wiekszy), niestety nic nie pomoglo. Czy ktos mial juz podobne doswiadczenia? Dziekuje z gory za kazda odpowiedz.

Awatar użytkownika
boluss
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 212
Rejestracja: 18 mar 2008, 21:48
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: boluss » 28 maja 2011, 18:25

kolego 100% wahacz tylny dolny do wymiany.

olgierd92 [usunięty]

Post autor: olgierd92 [usunięty] » 08 cze 2011, 12:27

niestety wymienilem juz 2 gorne wahacze i ten tylni dony i dalej stuka. Na tescie amorkow wyszlo ze prawy ma sprawnosc 70%...moze to on tak stuka....moze ktos mial podobne doswiadczenia przed wymiana amortyzatorow? Uklad kierowniczy, hamulcowy i pozostale wahacze - wszystko OK

Awatar użytkownika
slawomirj
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 12
Rejestracja: 14 cze 2009, 21:24
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: slawomirj » 27 cze 2012, 19:50

olgierd92 pisze:niestety wymienilem juz 2 gorne wahacze i ten tylni dony i dalej stuka. Na tescie amorkow wyszlo ze prawy ma sprawnosc 70%...moze to on tak stuka....moze ktos mial podobne doswiadczenia przed wymiana amortyzatorow? Uklad kierowniczy, hamulcowy i pozostale wahacze - wszystko OK
Cześć Olgierd :]
Czy uporałeś się z tymi stukami w zawieszeniu? Mam ten sam problem tylko chyba bardziej w lewym kole.
Proszę o info bo mnie to wkurza. :[
Pozdrawiam
Sławek
Sławek

borowka
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 18
Rejestracja: 08 cze 2010, 18:25
Lokalizacja: Chrzanów/norwegia

Post autor: borowka » 27 lip 2012, 09:54

Witam. Mialem ten sam problem co olgierd92 i wszystkie wahacze byly ok amorki tez dopiero po dokladnych ogledzinach zawieszenia znalazlem popekane gumy (simerbloki) na przedniej belce ktora przykrecona jest do podwozia auta po wymianie wszystko ustalo a walczylem z tym ladnych pare miesiecy.

Bilo
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 14
Rejestracja: 31 maja 2011, 16:37
Lokalizacja: Polska

Post autor: Bilo » 29 lip 2012, 18:32

Potwierdzam. To sa gumy przedniej belki. Szukalem tematu w necie. Wymieniano nawet przekladnie kierownicze. W ASO w Czestochowie chciano wymienic mi przekladnie. Ja sam wymienilem amortyzatory ale z racji ich zachowania. Stuki przy hamowaniu na dziurach pochodzily z belki. Wymienilem 4 poduszki na ori z ASO. Koszt kolo 4x100zl i robocizna. Odkrec sobie tylne trojkatne laczniki belki do nadwozia. Zobaczysz popekane tuleje. Stuki zniknely i poprawilo sie prowadzenie ( belka plywala). Teraz slysze tylko przedni gorny wahacz po stronie pasazera od czasu do czasu. Wymiane skutecznie uniemozliwia mi zapieczona szpilka zwrotnicy. Tez przyjdzie na to czas. Przebieg 215 tys.

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C6 (2004-2011)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga