Sklep Ipart
Sklep
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[C5 ALL]pytanie o lampy

Elektryka
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DonVip
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 324
Rejestracja: 20 mar 2008, 12:41
Lokalizacja: Gdynia

[C5 ALL]pytanie o lampy

Post autor: DonVip » 25 lip 2008, 20:08

chodzi o to czy jak kupie lampe przod xenonowa czyli pod oprawke D2S ale bez przetwornicy to czy bedzie duzy problem to przelozyc z mojej :?: :?:
bo patrzac na zdjecia to moim zdaniem bez zadnych problemow ale chce sie upewnic :-P

Artur27
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 493
Rejestracja: 07 cze 2008, 20:49
Imię: Artur
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2006
Nadwozie: Limuzyna
Silnik: 2.8 FSI 220KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Artur27 » 25 lip 2008, 20:13

z tego co słyszałem reflektory które można dopasować muszą być z tego samego roku .
Obrazek
Marzenie Każdego z nas

Awatar użytkownika
DonVip
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 324
Rejestracja: 20 mar 2008, 12:41
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: DonVip » 26 lip 2008, 17:04

nie no mam xenon orginal pod wejscie D2S wiec chce kupic taka sama lampe zeby w dwuch byly takie same zarowki D2S
chyba ze mozna kupic zwykle lampy i przelozyc przetwornice oraz koncowki z kabla z D2S na H7 czy tam H1 nie wiem jakie sa :-P :-) i czy bedzie dzialac samopoziomowanie :?: :?:
wiec reasumujac lepiej:
1. kupic lewa lampe xenon na D2S bez osprzetu i przelozyc przetwornice :?:
2. kupic dwie lampy zwykle i przelozyc przetwornice i zmienic koncowki na kablach i zarniki :?:
Ostatnio zmieniony 26 lip 2008, 17:16 przez DonVip, łącznie zmieniany 1 raz.

gość_

Post autor: gość_ » 26 lip 2008, 17:10

podpinam sie mnie tez interesuje temat, czy kupic lampy bez przetwornic i kupic przetwornice z allegro za 250 z zarnikami czy kupic cale lampy z przetwornicami

jak z tym samopoziomowaniem ? da sie to jakos podpiac?

zalezy mi na tym zeby mi policja nie zabarala dowodu, a niedlugo jade na wakacje i nie chce problemow

ps. mam spryskiwacze reflektorow

paweł
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 474
Rejestracja: 29 kwie 2008, 18:52
Imię: Paweł
Moje auto: A6 C6
Rocznik: 2009
Nadwozie: Avant
Silnik: 3.0 BMK 224KM
Napęd: Quattro
Skrzynia: Manual
Paliwo: Diesel
Lokalizacja: Ipswich / Leszno

Post autor: paweł » 27 lip 2008, 13:08

DonVip, ogolnie nie czaje o co ci chodzi :-/

a6go, policja nie jest w stanie sprzwdzic czy masz samopoziomowanie, gdy xenon jest zapalony (a w PL trzeba jezdzic 24h na swiatlach) to po zgaszeniu go i wlaczeniu po np minucie lampy i tak sie nie zdaza opuscic wiec nie zauwazysz czy swiatla sie oposzczaja czy unosza, najbardziej widoczna samoregulacja jest po dlugim postoju np kilka godzin no i rzecz jasna w nocy.

Skoro masz juz ori spryski to nie musisz sie tym przejmowac bo nasz policja patrzy na to ze jak sa spryski to znaczy ze fabryka wypuscila tak to auto wiec z xenonami jest wszystko ok.

Takie jest moje zdanie

Pozdro
A6 3.0 TDI Quattro, ASB, 280ps i 560nm by MR Motors na Audi Forum . :)

gość_

Post autor: gość_ » 27 lip 2008, 17:19

czym sie rozni lampa pod ksenon od tej zwyklej?

Awatar użytkownika
DonVip
Forum Audi A6 / A7
Forum Audi A6 / A7
Posty: 324
Rejestracja: 20 mar 2008, 12:41
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: DonVip » 28 lip 2008, 01:19

Paweł pisze:DonVip, ogolnie nie czaje o co ci chodzi :-/

a6go, policja nie jest w stanie sprzwdzic czy masz samopoziomowanie, gdy xenon jest zapalony (a w PL trzeba jezdzic 24h na swiatlach) to po zgaszeniu go i wlaczeniu po np minucie lampy i tak sie nie zdaza opuscic wiec nie zauwazysz czy swiatla sie oposzczaja czy unosza, najbardziej widoczna samoregulacja jest po dlugim postoju np kilka godzin no i rzecz jasna w nocy.

Skoro masz juz ori spryski to nie musisz sie tym przejmowac bo nasz policja patrzy na to ze jak sa spryski to znaczy ze fabryka wypuscila tak to auto wiec z xenonami jest wszystko ok.

Takie jest moje zdanie
Pozdro
chodzi o to ze mam xenony oryginalne samopoziomowanie spryski takie jak wychodzily z fabryki ale lewa lampa jest uszkodzona i swieci w dol (caly odblask sie urwal)
i chce kupic ale lampy przewaznie sprzedaja kopletne z przetwornica bo przetwornica jest zamontowana pod lampa i kosztuje od 700zł w gore
ale tez sa bez osprzetu czyli bez przetwornic i koszt takiej lampy to 300zł ale czy mozna przezucic ta przetwornice bez problemu :?: :?:
myslalem tez o opcji zeby kupic zwykle lampy bo koszt takiej lampy to 130 - 150zł
ale czy da rade przezucic silniczek i cala reszte i czy wystarczy w zasilaniu zmienic koncowke z D2S na H7 czy H1 (bo nie wiem jakie sa w zwyklej lampie zarowki mijania) czy to grubsza zabawa :?: :?:

[ Dodano: 2008-07-28, 01:22 ]
ja wiem greg25 ze tak by bylo najlepiej ale czy sie da bez komplikacji :?: :?:

ODPOWIEDZ

Wróć do „A6 C5 (1997-2005)”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Aeratory do trawnika marki Stiga